Spraw prezent swoim bliskim!
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy świąteczne zestawy złożone z naszych najlepszych yerba mate i specjalnie wyselekcjonowanych akcesoriów. Jeżeli, chciałbyś/chciałabyś zarazić swoich bliskich pasją do naparu z Ostrokrzewu Paragwajskiego to poniżej znajdziesz wszystko co niezbędne! Zamów jeszcze dzisiaj a gwarantujemy, że zamówienie wyślemy w ciągu 24 godzin!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Zestaw do Yerba Mate Un Mate

79,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Zestaw do Yerba Mate Un Mate Magma

89,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate Magma to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Zestaw do Yerba Mate Un Mate Wave

89,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate Wave to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Zestaw Startowy do yerba mate Un Mate

89,97 
Kompletny Zestaw startowy do yerba mate Un Mate. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Zestaw Startowy do yerba mate Un Mate Wave

89,97 
Kompletny Zestaw startowy do yerba mate Un Mate Wave. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Yerba mate Zestaw Startowy dla Dwojga Un Mate

159,97 
Zestaw startowy do yerba mate dla dwojga Un Mate to nasze najlepsze akcesoria skomponowane w jedynym zestawie! Najlepsza yerba mate to ta pita w towarzystwie.

Yerba mate zestaw cytrusowy Un Mate

99,97 
Yerba mate zestaw Cytrusowy Un Mate. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Zestaw do yerba mate Un Mate Naranja

89,99 
Zestaw do yerba mate Un Mate Naranja. Składa się z bombilli, kubek oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Yerba mate Zestaw dla Dwojga Un Mate

179,97 
Yerba mate zestaw dla dwojga Un Mate to nasze najlepsze akcesoria skomponowane w jedynym zestawie! Najlepsza yerba mate to ta pita w towarzystwie.

Zestaw Yerba Mate Despalada Un Mate

94,99 
Zestaw Yerba Mate Despalada to dużo kofeiny dla szukających ponadprzeciętnego pobudzenia. Przekonaj się sam!

Combo Platinum Despalada

104,99 
Combo Platinum Despalada to zestaw chętnie wybierany przez naszych Klientów. Przekonaj się sam!

Combo Acero White Energia

104,99 
Combo Acero White Energia to gwarancja pobudzenia i dobrego smaku. Skosztuj energetycznej yerba mate!

Combo Acero White Despalada

104,99 
Combo Acero White Despalada to gwarancja pobudzenia i dobra smaku. Skorzystaj z dobroczynnych właściwości yerba mate!

Zestaw Yerba Mate Energia Un Mate

94,99 
Zestaw Yerba Mate Energia Un Mate to gwarancja pobudzenia, dużej ilości kofeiny i dobrego smaku. Skorzystaj z dobroczynnych właściwości yerba mate!

Zestaw Startowy Matero Szklane

118,97 
Zestaw yerba mate startowy matero szklane to idealny dobór produktów, przygotowany przez doświadczony zespół naszego sklepu.

Zestaw Startowy Matero Szklane

119,97 
Zestaw yerba mate startowy matero szklane dla początkujących zawiera wszystko co niezbędne aby cieszyć się tym niezwykłym naparem w najbardziej tradycyjny sposób.

yerba mate zestaw startowy Despalada

59,97 
Yerba Mate Zestaw startowy Despalada to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby bez patyków. Często piszecie, że spośród wielu akcesoriów nie wiecie, na co się zdecydować. Chcąc ułatwić podjęcie dobrej decyzji proponujemy zestaw startowy Despalada.

Yerba mate zestaw startowy pomarańczowy

59,97 
Yerba Mate Zestaw startowy pomarańczowy to naturalna tykwa (calabaza), bombilla z podwójne filtrem i argentyńska smakowa yerba mate. Zestaw skomponowany specjalne dla Ciebie!