Jaki jest najlepszy zestaw startowy do yerba mate? Kliknij poniżej i sprawdź nasze propozycje przygotowane specjalnie dla Ciebie w których znajdziesz wszystko co niezbędne aby zacząć przygode z Ostrokrzewem Paragwajskim. W zestawie zawsze taniej!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Oryginalny zestaw do yerba mate od Un Mate

79,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Zestaw Startowy do yerba mate Un Mate Magma

89,97 
Kompletny Zestaw startowy do yerba mate Un Mate Magma. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Czarny zestaw do yerba mate TERMOLID

88,97 
Nowy i ulepszony zestaw do picia yerba mate, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate.

Czarny zestaw do yerba mate TERMOLID + Taragui

94,97 
Nowy i ulepszony zestaw do picia yerba mate, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate.

Zestaw do Yerba Mate Un Mate Magma

89,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate Magma to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Zestaw do Yerba Mate Un Mate Wave

89,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate Wave to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Oryginalny zestaw startowy do yerba mate Un Mate + Taragui

99,97 
Kompletny Zestaw startowy do yerba mate Un Mate. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Zestaw Startowy do yerba mate Un Mate Wave

89,97 
Kompletny Zestaw startowy do yerba mate Un Mate Wave. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Yerba mate Zestaw Startowy dla Dwojga Un Mate

169,97 
Zestaw startowy do yerba mate dla dwojga Un Mate to nasze najlepsze akcesoria skomponowane w jedynym zestawie! Najlepsza yerba mate to ta pita w towarzystwie.

Yerba mate zestaw cytrusowy Un Mate

99,97 
Yerba mate zestaw Cytrusowy Un Mate. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Zestaw do yerba mate Un Mate Naranja

89,99 
Zestaw do yerba mate Un Mate Naranja. Składa się z bombilli, kubek oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Zestaw Taragui z bombilla

29,99 
Zestaw Taragui z Bombilla Un Mate to idealna opcja jeżeli chcesz spróbować yerby i przekonać się na własnej skórze o jej dobroczynnych właściwościach.

Zestaw Yerba Loose Leaf z bombilla

29,97 
Zestaw Loose Leaf z bombilla Un Mate to wyśmienita propozycja dla wszystkich, którzy chcą wejść do świata yerba mate!

Zestaw Yerba Mate Despalada Un Mate

94,99 
Zestaw Yerba Mate Despalada to dużo kofeiny dla szukających ponadprzeciętnego pobudzenia. Przekonaj się sam!

Zestaw Taragüi Mate Xperience

19,97 
Mate Xperience to zestaw yerba mate skierowany do początkujących, który pozwala poznać i doświadczyć tego typowego dla Ameryki Południowej naparu w 7 dni! Posiada wszystkie niezbędne elementy, aby cieszyć się wyjątkowym rytuałem mate, wykonanym w tradycyjnej formie.   

Zestaw Taragui z bomba chimarrao

29,97 
Zestaw Taragui z Bomba do chimarrao Un Mate to zestaw, dzięki któremu wydasz niewiele a skosztujesz jak najbardziej popularnej yerba mate na świecie.

Combo Platinum Despalada

104,99 
Combo Platinum Despalada to zestaw chętnie wybierany przez naszych Klientów. Przekonaj się sam!

Combo Acero White Energia

104,99 
Combo Acero White Energia to gwarancja pobudzenia i dobrego smaku. Skosztuj energetycznej yerba mate!

Combo Acero White Despalada

104,99 
Combo Acero White Despalada to gwarancja pobudzenia i dobra smaku. Skorzystaj z dobroczynnych właściwości yerba mate!

Combo Acero Platinum

119,99 
Zestaw Combo Acero Platinum: Oryginalny zestaw do picia yerba mate z segmentu premium.

Combo Acero White

119,99 
Zestaw do yerba mate Combo Acero White to wyśmienita propozycja dla początkujących, zaawansowanych oraz poszukujących prezentu.

Zestaw Startowy Mananita

54,97 
Zestaw Miodzio to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby.

Zestaw Yerba Mate Energia Un Mate

94,99 
Zestaw Yerba Mate Energia Un Mate to gwarancja pobudzenia, dużej ilości kofeiny i dobrego smaku. Skorzystaj z dobroczynnych właściwości yerba mate!

Zestaw startowy ceramiczne Taragui sin palo

59,90 
Zestaw startowy ceramiczne Taragui sin palo dla początkujących zawiera wszystko co niezbędne (bombilla, matero, yerba) aby wejść do świata Ostrokrzewu Paragwajskiego.

Zestaw startowy dla dwojga Miodzio

89,95 
Zestaw Yerba Mate startowy dla dwojga Miodzio to idealny wybór, jeżeli chcesz pić napar z ostrokrzewu paragwajskiego w towarzystwie! Kup go dla siebie i jednocześnie obdaruj bliską osobę.

Zestaw Startowy do yerba mate Ceramiczne

49,97 
Zestaw startowy do yerba mate ceramiczne. Zestaw Ceramiczne to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby.

Zestaw Startowy Matero Szklane

118,97 
Zestaw yerba mate startowy matero szklane to idealny dobór produktów, przygotowany przez doświadczony zespół naszego sklepu.

Zestaw Startowy Matero Szklane

119,97 
Zestaw yerba mate startowy matero szklane dla początkujących zawiera wszystko co niezbędne aby cieszyć się tym niezwykłym naparem w najbardziej tradycyjny sposób.

Zestaw Startowy Miodzio

49,97 
Zestaw startowy Miodzio do yerba mate. Zestaw Miodzio to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby.

Zestaw Startowy Miodzio Black

49,97 
Zestaw startowy yerba mate Miodzio Black to czarne matero ceramiczne, bombilla ze stali nierdzewnej oraz Taragui 250g prosto z argentyńskiej plantacji Las Marias. Polecamy!

Zestaw Palo Santo Tradicional

119,97 
Yerba Mate Zestaw Palo Santo Tradicional to kompletny i dopasowany pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby. Mocno go polecamy!

Startowe zestawy do yerba mate dla początkujących

Specjalne zestawy startowe dla chcących rozpocząć przygodę z yerba mate! Wybierz swój! Początki bywają zagmatwane, nie wiadomo co wybrać, jak skompletować swój zestaw.

Też kiedyś przez to przechodziliśmy, więc teraz chcemy ułatwić zakupy początkującym, którzy zmagają się z takimi problemami. Kompletujemy dla Was różne zestawy, aby każdy w zależności od budżetu i potrzeb mógł wybrać najlepszy dla siebie.

Zestawy startowe

Oferujemy gotowe zestawy startowe zawierające bombille, wyśmienite yerba mate i matera. Asortyment yerba mate sklep Un Mate obfituje w akcesoria zarówno klasyczne, jak i nowoczesne.