Jaki jest najlepszy zestaw startowy do yerba mate? Kliknij poniżej i sprawdź nasze propozycje przygotowane specjalnie dla Ciebie w których znajdziesz wszystko co niezbędne aby zacząć przygode z Ostrokrzewem Paragwajskim. W zestawie zawsze taniej!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Zestaw do yerba mate TAKE AWAY

299,97 
Zestaw TAKE AWAY do picia yerba mate, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate. W zestawie znajdziesz: Yerbomos, Termos, Matero, bombillę i czyścik.

Oryginalny zestaw do yerba mate od Un Mate

99,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Zestaw Startowy do yerba mate Un Mate Magma

109,97 
Kompletny Zestaw startowy do yerba mate Un Mate Magma. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Czarny zestaw do yerba mate TERMOLID

99,97 
Nowy i ulepszony zestaw do picia yerba mate, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate.

Czarny zestaw do yerba mate TERMOLID + Taragui

109,97 
Nowy i ulepszony zestaw do picia yerba mate, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate.

Totalny termiczny zestaw do yerba mate

199,97 
Totalny termiczny zestaw do picia yerba mate, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate.

Totalny termiczny zestaw do yerba mate + Taragui

209,97 
Totalny termiczny zestaw do picia yerba mate wraz z yerbą Taragui, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate.

Totalny zestaw do yerba mate TERMOLID

209,97 
Totalny zestaw termolid do picia yerba mate, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate.

Totalny zestaw do yerba mate TERMOLID + Taragui

219,97 
Totalny zestaw termolid do picia yerba mate wraz z yerbą Taragui con palo, który został zaprojektowany przez argentyńską firmę Un Mate.

Zestaw do Yerba Mate Un Mate Jungle

99,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate Jungle to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Zestaw do Yerba Mate Un Mate Magma

99,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate Magma to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Zestaw do Yerba Mate Un Mate Wave

99,97 
Oryginalny zestaw do yerba mate Un Mate Wave to bestseller i jesteśmy z tego dumni. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne dla każdego Miłośnika yerba mate.

Oryginalny zestaw startowy do yerba mate Un Mate + Taragui

109,97 
Kompletny Zestaw startowy do yerba mate Un Mate. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Zestaw Startowy do yerba mate Un Mate Wave

109,97 
Kompletny Zestaw startowy do yerba mate Un Mate Wave. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Yerba mate Zestaw Startowy dla Dwojga Un Mate

199,97 
Zestaw startowy do yerba mate dla dwojga Un Mate to nasze najlepsze akcesoria skomponowane w jedynym zestawie! Najlepsza yerba mate to ta pita w towarzystwie.

Yerba mate zestaw cytrusowy Un Mate

109,97 
Yerba mate zestaw Cytrusowy Un Mate. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Yerba mate zestaw marakujowy Un Mate

109,97 
Yerba mate zestaw Cytrusowy Un Mate. Składa się z bombilli, matera, czyścika oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Zestaw do yerba mate Un Mate Naranja

109,97 
Zestaw do yerba mate Un Mate Naranja. Składa się z bombilli, kubek oraz yerby zapakowany w piękne pudełko. Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne!

Yerba mate egzotyczny zestaw dla Dwojga Un Mate

199,97 
Yerba mate egzotyczny zestaw dla dwojga Un Mate to nasze najlepsze akcesoria skomponowane w jedynym zestawie! Najlepsza yerba mate to ta pita w towarzystwie.

Zestaw Taragui z bombilla

29,99 
Zestaw Taragui z Bombilla Un Mate to idealna opcja jeżeli chcesz spróbować yerby i przekonać się na własnej skórze o jej dobroczynnych właściwościach.

Zestaw Yerba Loose Leaf z bombilla

29,97 
Zestaw Loose Leaf z bombilla Un Mate to wyśmienita propozycja dla wszystkich, którzy chcą wejść do świata yerba mate!

Zestaw Yerba Mate Despalada Un Mate

109,97 
Zestaw Yerba Mate Despalada to dużo kofeiny dla szukających ponadprzeciętnego pobudzenia. Przekonaj się sam!

Zestaw Taragüi Mate Xperience

19,97 
Mate Xperience to zestaw yerba mate skierowany do początkujących, który pozwala poznać i doświadczyć tego typowego dla Ameryki Południowej naparu w 7 dni! Posiada wszystkie niezbędne elementy, aby cieszyć się wyjątkowym rytuałem mate, wykonanym w tradycyjnej formie.   

Zestaw Taragui z bomba chimarrao

29,97 
Zestaw Taragui z Bomba do chimarrao Un Mate to zestaw, dzięki któremu wydasz niewiele a skosztujesz jak najbardziej popularnej yerba mate na świecie.

Combo Acero White

119,99 
Zestaw do yerba mate Combo Acero White to wyśmienita propozycja dla początkujących, zaawansowanych oraz poszukujących prezentu.

Zestaw Startowy Mananita

54,97 
Zestaw Miodzio to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby.

Zestaw Yerba Mate Energia Un Mate

109,97 
Zestaw Yerba Mate Energia Un Mate to gwarancja pobudzenia, dużej ilości kofeiny i dobrego smaku. Skorzystaj z dobroczynnych właściwości yerba mate!

Orzeźwiający zestaw marakujowy

69,97 
Zestaw startowy do yerba mate ceramiczne. Zestaw Ceramiczne to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby.

Orzeźwiający zestaw startowy

69,97 
Zestaw startowy do yerba mate ceramiczne. Zestaw Ceramiczne to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby.

Zestaw startowy ceramiczne Taragui sin palo

69,97 
Zestaw startowy ceramiczne Taragui sin palo dla początkujących zawiera wszystko co niezbędne (bombilla, matero, yerba) aby wejść do świata Ostrokrzewu Paragwajskiego.

Zestaw startowy dla dwojga Miodzio

99,97 
Zestaw Yerba Mate startowy dla dwojga Miodzio to idealny wybór, jeżeli chcesz pić napar z ostrokrzewu paragwajskiego w towarzystwie! Kup go dla siebie i jednocześnie obdaruj bliską osobę.

Zestaw Startowy do yerba mate Ceramiczne

49,97 
Zestaw startowy do yerba mate ceramiczne. Zestaw Ceramiczne to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby.

Zestaw Startowy Miodzio

59,97 
Zestaw startowy Miodzio do yerba mate. Zestaw Miodzio to kompletny i dopasowany na start Twojej przygody pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby.

Zestaw Startowy Miodzio Black

59,97 
Zestaw startowy yerba mate Miodzio Black to czarne matero ceramiczne, bombilla ze stali nierdzewnej oraz Taragui 250g prosto z argentyńskiej plantacji Las Marias. Polecamy!

Zestaw Palo Santo Tradicional

119,97 
Yerba Mate Zestaw Palo Santo Tradicional to kompletny i dopasowany pakiet akcesoriów oraz smacznej yerby. Mocno go polecamy!

Startowe zestawy do yerba mate dla początkujących

Specjalne zestawy startowe dla chcących rozpocząć przygodę z yerba mate! Wybierz swój! Początki bywają zagmatwane, nie wiadomo co wybrać, jak skompletować swój zestaw.

Też kiedyś przez to przechodziliśmy, więc teraz chcemy ułatwić zakupy początkującym, którzy zmagają się z takimi problemami. Kompletujemy dla Was różne zestawy, aby każdy w zależności od budżetu i potrzeb mógł wybrać najlepszy dla siebie.

Zestawy startowe

Oferujemy gotowe zestawy startowe zawierające bombille, wyśmienite yerba mate i matera. Asortyment yerba mate sklep Un Mate obfituje w akcesoria zarówno klasyczne, jak i nowoczesne.