Yerba Mate Cocido

Mate cocido (Yerba Mate w saszetkach) to idealny wybór w podróży i miejscach gdzie nie możemy skorzystać z tradycyjnego naczynka i bombilli. Zamów w naszym sklepie internetowym i odkryj moc ekspresowej mate!

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Taragui mate cocido

    5,99 

Co to jest mate cocido?

Mate Cocido to nic innego jak yerba mate ekspresowa, występująca w saszetkach lub w postaci rozpuszczalnej (instant). Uzupełniając ofertę o yerba mate cocido wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zabieganych klientów.

Dlaczego warto pić yerba mate w saszetkach?

Wiemy, że nie każdy z miłośników yerba mate ma możliwość przygotowania naparu w sposób tradycyjny podczas pracy lub innego angażującego zajęcia. Ekspresowe yerba mate to idealny wybór do pracy lub na czas podróży, do przygotowania w filiżance lub kubku. Taka yerba mate ze względu na mniejszą ilość suszu w saszetce (np. yerba mate Taragui zawiera 3g yerba mate w jednej saszetce) w porównaniu do klasycznego picia, jest mniej energetyczna (mniej suszu = mniejsze pobudzenie).

Kiedy pić mate cocido?

Cocido to dobry produkt także wtedy, kiedy chcemy kogoś poczęstować yerbą w celach poznawczych 🙂 Jest to łagodny sposób, bez szoku smakowego. Cocido to także idealne rozwiązanie na szybkie przygotowanie naparu niezależnie od pory dnia.

Shopping Cart
Przewiń do góry