Mate cocido (Yerba Mate w saszetkach) to idealny wybór w podróży i miejscach gdzie nie możemy skorzystać z tradycyjnego naczynka i bombilli. Zamów w naszym sklepie internetowym i odkryj moc ekspresowej mate!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Tajemnicza yerba 500g – Argentyna

28,99 
Kupując ten produkt podczas naszej urodzinowej promocji możesz dać się zaskoczyć i kupić yerba mate w ciemno zdając się na nasz wybór.

Taragui mate cocido (saszetki)

9,99 
Taragui mate cocido to propozycja yerba mate zapakowanej w saszetki. W rzeczywistości sprawdzi się w każdych warunkach, kiedy nie chcemy korzystać z całego zestawu do yerba mate.

Zestaw Desayuno Argentino

34,97 
Zamów tradycyjne śniadanie Argentyńczyków. Zestaw zawiera mate cocido Taragui i dulce de leche Havanna.

Co to jest mate cocido?

Mate Cocido to nic innego jak yerba mate ekspresowa, występująca w saszetkach lub w postaci rozpuszczalnej (instant). Uzupełniając ofertę o yerba mate cocido wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zabieganych klientów.

Dlaczego warto pić yerba mate w saszetkach?

Wiemy, że nie każdy z miłośników yerba mate ma możliwość przygotowania naparu w sposób tradycyjny podczas pracy lub innego angażującego zajęcia. Ekspresowe yerba mate to idealny wybór do pracy lub na czas podróży, do przygotowania w filiżance lub kubku. Taka yerba mate ze względu na mniejszą ilość suszu w saszetce (np. yerba mate Taragui zawiera 3g yerba mate w jednej saszetce) w porównaniu do klasycznego picia, jest mniej energetyczna (mniej suszu = mniejsze pobudzenie).

Kiedy pić mate cocido?

Cocido to dobry produkt także wtedy, kiedy chcemy kogoś poczęstować yerbą w celach poznawczych 🙂 Jest to łagodny sposób, bez szoku smakowego. Cocido to także idealne rozwiązanie na szybkie przygotowanie naparu niezależnie od pory dnia.