Mocna yerba mate to gwarancja silnego pobudzenia. W naszej ofercie znajdziesz najmocniejsze i najbardziej pobudzające yerba mate na rynku. Zamów i poczuj czystą moc płynącą z yerba mate!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Yerba Mate Taragüi Energia

19,97 
Yerba Mate Taragüi Energia ze znanej plantacji Las Marias zdobywa coraz większą popularność wśród mateistów, dzięki mocy jaka w niej drzemie. Jeśli szukasz pobudzenia, to ta yerba może Ci pomóc działać na pełnych obrotach. Zamów Taragüi Energia i przekonaj się sam!

Yerba Mate Taragüi Sin Palo Despalada

19,97 
Yerba Mate Taragüi Sin Palo znana również jako despalada, to yerba mate bez patyczków, która jest najbardziej energetyczną i pełną kofeiny propozycją od znanej i cenionej plantacji Las Marias.

Zestaw Yerba Mate Argentina

48,97 
Zestaw Yerba Mate Argentina to aż 3 opakowania pobudzającego ostrokrzewu paragwajskiego z Argentyny. Zamów i skosztuj jak smakuje prawdziwa yerba mate!

Jak już pewnie wiecie, yerba mate to zmielone listki i patyczki ostrokrzewu paragwajskiego. To bardzo popularny napój od ok. XVII wieku, który za sprawą Jezuitów został rozpropagowany także w Europie. Do dziś możemy się cieszyć rytuałem, energią i wartościami odżywczymi płynącymi z tej niesamowitej rośliny. Spośród wielu marek yerby, są też mocne wersje suszu. Najczęściej są to yerby z dopiskiem despalada lub sin palo, czyli bez patyczków, aczkolwiek nie jest to regułą i pośród dostępnych yerb są również yerby z patyczkami o dużej mocy pobudzenia. Do mocniej pobudzających yerba mate należą np. Pipore Despalada, Playadito Despalada, Aguantadora Despalada, Amanda Despalada, Rosamonte Despalada czy Urugwajska Sara i Canarias, a to tylko przykładowe marki. Ze względu na dobre pobudzenie polecamy raczej jako yerby do wzmożonej aktywności fizycznej czy psychicznej. Warto też pamiętać, że nie każda odmiana może na nas działać bardzo pobudzająco, warto testować różne marki. Jak wskazują badania, yerba mate to nie tylko źródło kofeiny i zdrowego pobudzenia, ale również zawiera antyoksydanty, obniża poziom tzw. złego cholesterolu i poprawia krążenie. Tylko w Un-Mate Yerba Mate sklep!