Mocna yerba mate to gwarancja silnego pobudzenia. W naszej ofercie znajdziesz najmocniejsze i najbardziej pobudzające yerba mate na rynku. Zamów i poczuj czystą moc płynącą z yerba mate!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zestaw Yerba Mate Energia Taragüi 5kg

179,97 
Zestaw Taragüi Energia 5kg ze znanej plantacji Las Marias to najbardziej znana i pobudzająca yerba mate w Polsce! Zamów Zestaw Taragüi Energia i przekonaj się sam!

Yerba Mate Taragüi Energia 500g

22,97 
Yerba Mate Taragüi Energia ze znanej plantacji Las Marias zdobywa coraz większą popularność wśród mateistów, dzięki mocy jaka w niej drzemie. Jeśli szukasz pobudzenia, to ta yerba może Ci pomóc działać na pełnych obrotach. Zamów Taragüi Energia i przekonaj się sam!

Zestaw Yerba Mate Mocy Mas Energia 1kg

44,99 
Szukasz dobrego pobudzenia? Zestaw Mocy to nasz zdecydowany faworyt, który Cię nie zawiedzie! Sprawdź jak smakują najbardziej pobudzające yerby w Polsce!

Kompletny zestaw smaków Yerba Mate Taragui 6x500g

129,99 
Aż 6 opakowań pobudzającego ostrokrzewu paragwajskiego z Argentyny. Zamów i ciesz się właściwościami zdrowotnymi yerby jednocześnie znajdź i wybierz swój ulubiony smak.

Yerba Mate Taragüi Sin Palo Despalada 500g

23,97 
Yerba Mate Taragüi Sin Palo znana również jako despalada, to yerba mate bez patyczków, która jest najbardziej energetyczną i pełną kofeiny propozycją od znanej i cenionej plantacji Las Marias.

Tajemnicza yerba 400g – Brazylia (mate green)

26,99 
Kupując ten produkt podczas naszej urodzinowej promocji możesz dać się zaskoczyć i kupić yerba mate w ciemno zdając się na nasz wybór.

Tajemnicza yerba 500g – Argentyna

28,99 
Kupując ten produkt podczas naszej urodzinowej promocji możesz dać się zaskoczyć i kupić yerba mate w ciemno zdając się na nasz wybór.

Tajemnicza yerba 500g – Paragwaj

20,99 
Selecta Acerola Vitamina C 500g Tylko dla widzów Yerba Mate Recenzje 😉 Masa netto: 500 g. Kraj pochodzenia: Paragwaj

Zestaw Yerba Mate Argentina

54,97 
Zestaw Yerba Mate Argentina to aż 3 opakowania pobudzającego ostrokrzewu paragwajskiego z Argentyny. Zamów i skosztuj jak smakuje prawdziwa yerba mate!

Zestaw Yerba Mate Taragüi Despalada 5kg

219,97 
Zestaw Yerba Mate Taragüi Despalada 5kg to solidny zapas mocnej i energetyzującej liściastej yerba mate prosto z plantacji Las Marias!

Jak już pewnie wiecie, yerba mate to zmielone listki i patyczki ostrokrzewu paragwajskiego. To bardzo popularny napój od ok. XVII wieku, który za sprawą Jezuitów został rozpropagowany także w Europie. Do dziś możemy się cieszyć rytuałem, energią i wartościami odżywczymi płynącymi z tej niesamowitej rośliny. Spośród wielu marek yerby, są też mocne wersje suszu. Najczęściej są to yerby z dopiskiem despalada lub sin palo, czyli bez patyczków, aczkolwiek nie jest to regułą i pośród dostępnych yerb są również yerby z patyczkami o dużej mocy pobudzenia. Do mocniej pobudzających yerba mate należą np. Pipore Despalada, Playadito Despalada, Aguantadora Despalada, Amanda Despalada, Rosamonte Despalada czy Urugwajska Sara i Canarias, a to tylko przykładowe marki. Ze względu na dobre pobudzenie polecamy raczej jako yerby do wzmożonej aktywności fizycznej czy psychicznej. Warto też pamiętać, że nie każda odmiana może na nas działać bardzo pobudzająco, warto testować różne marki. Jak wskazują badania, yerba mate to nie tylko źródło kofeiny i zdrowego pobudzenia, ale również zawiera antyoksydanty, obniża poziom tzw. złego cholesterolu i poprawia krążenie. Tylko w Un-Mate Yerba Mate sklep!