Yerba Mate Pipore

Yerba mate Pipore to marka o długoletniej tradycji wywodzaca się z Argentyny. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie smaki jakie oferuje ten renomowany producent. Zamów i sprawdź dlaczego Pipore to wybór wielu Mateistów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Yerba Mate Pipore Naranja

  16,99 
 • Yerba Mate Pipore Seleccion Especial

  17,99 
 • Yerba Mate Pipore Terere Listo

  21,98 
 • Yerba Mate Pipore

  10,99 29,99 
 • Yerba Mate Pipore Suave

  17,99 
 • Pipore Terere

  13,99 

Yerba Mate Pipore, znana na Polskim rynku od wielu lat i regularnie pojawiająca się w koszyku zakupowym fanów yerby, po dziś dzień poszerza grono swoich fanów. Spółdzielnia Santo Pipó SCL zajmująca się produkcją i dystrybucją marki Pipore powstała w roku 1930, głównie dzięki grupie szwajcarskich emigrantów osiedlających się w Santo Pipo w prowincji Misiones. Uprawy szybko się rozrastały, a produkcja yerby rosła. Początkowo yerbę przetwarzały inne firmy, jednak po osiągnięciu doświadczenia i odpowiedniego rozwoju w roku 1960 marka Pipore rozpoczęła ekspansję pod własnym logo. Dziś jest to ogromne przedsiębiorstwo znajdujące się w czołówce firm zajmujących się yerba mate, a wśród eksporterów wiedzie prym, znajdując się w top 3 firm eksportujących yerba mate. Marka dotarła również do Polski, gdzie aktualnie możemy spróbować aż 9 różnych wersji Pipore – od klasycznych po ziołowe, owocowe i słodkie. Pipore stale buduje swoją markę. Jest głównie znane z eksportu do Syrii i rynki bliskowschodnie, gdzie eksportuje miliony kilogramów. Popularność w samej Argentynie jest uzależniona od poszczególnych rejonów kraju, np. w Patagonii jest marką bardzo znaną. W Polsce mamy możliwość pić yerby marki Pipore od bardzo wielu lat i posiadamy wszystkie produkty spod tego logo, a jest ich aż 9 i pokrótce przybliżymy każdy, jednak zachęcamy do degustacji wszystkich, bo warto.

Pipore Elaborada – charakterystyczne i rozpoznawalne czerwone opakowanie skrywa susz z listkami, patyczkami i yerbowym pyłem, bez dodatków smakowych. Klasyczna argentyńska pozycja, koniecznie trzeba przetestować.
Pipore Despalada – yerba o wyczuwalnej mocy płynącej z listków, potrafi pobudzić na cały dzień. Wszystko za sprawą małej ilości patyczków i pyłu, a dużej ilości samych listków. Wyśmienite pobudzenie prosto z yerbowych listków.
Pipore Suave – klasyczna yerba mate, jednak przygotowana z myślą o osobach początkujących i tych, którzy wolą mniejszą goryczkę. Suave to typ yerby łagodniejszej
w smaku.
Pipore Seleccion Especial – yerba mate poddana selekcji. Spośród zebranych liści i łodyżek, po obróbce część została przeznaczona tylko do pakowania w wersji Seleccion Especial. Bardzo smaczna yerba mate.
Pipore Compuesta con Hierbas – wersja ziołowa, z aż 4 dodatkami w ilości 5%. Ta specjalnie przygotowana mieszanka zadowoli fanów yerba mate z dodatkami, szczególnie wybierających ziołowe mieszanki. Jest bardzo dobrą bazą pod przygotowanie na zimno. Sprawdzi się również wśród początkujących.
Pipore Naranja – tym razem wersja owocowa, o soczystym smaku pomarańczy, która zadowoli niejedno podniebienie. Pipore Naranja sprawdzi się do przygotowania yerba mate na zimno.
Pipore Terere – yerba mate dedykowana do przygotowania na zimno. Grubiej pocięte listki dłużej oddają smak. Polecamy do zalewania wodą z lodem lub mocno zimnym sokiem.
Pipore Terere Listo! – najnowszy produkt producenta Pipore, wzbogacony smakiem mięty i limonki. Jest to gotowy produkt, który wystarczy zalać zimną wodą z lodem. Jest to yerba mate z dodatkiem słodzików, więc może być wyśmienitym wyborem, jeśli szukamy wersji słodkiej.
Jak sami widzicie jest w czym wybierać, do czego serdecznie zachęcamy. Warto poświęcić uwagę tej argentyńskiej marce, szczególnie jeśli lubimy yerby pochodzące z tego kraju. Znajdziemy wyśmienitą klasyczną yerbę, równie dobrą wersje ziołową a także smakową i inne.

Shopping Cart
Przewiń do góry