Terere to Yerba mate na zimno? Tak! Sprawdź specjalne mieszanki yerba mate przygotowane do picia na zimno. Zamów w naszym sklepie internetowym i poczuj yerbowe orzeźwienie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Szukasz idealniej yerby do picia na zimno? Mamy szeroki wybór yerb dedykowanych terere! Owocowe, ziołowe i więcej! Sprawdź naszą ofertę teraz!

W tej kategorii można znaleźć wszystko co niezbędne do przygotowania Tereré.

Co to jest Terere?

Tereré, czyli inaczej mówiąc susz z zimną wodą z lodem. Warto dodać, że jest ten sposób przyrządzania Yerba Mate jest popularny w Paragwaju. Idealny na upalne dni, w których przynosi orzeźwienie. Co ciekawe, Tereré można przygotować na wiele sposobów, chociażby zalewając susz wodą gazowaną, sokiem, czy nawet piwem. Istotne jest jednak to, aby płyn bardzo zimny.

Jaką yerba mate kupić za terere?

Jeśli chodzi o wybór suszu, zaleca się wybranie Yerby przeznaczonej specjalnie do Terere lub smakowej. Dużym ułatwieniem jest specjalny termos, który jest bardziej pojemny i posiada szerszą szyjkę, dzięki temu bez problemu wsypać do środka lód lub inne dodatki.

Paragwajczycy delektują się tak przygotowanym napojem, niemalże wszędzie: w domu, na ulicy, w pracy, czy nawet na przyjęciach.