Yerba Mate Union

Yerba mate Union wyprodukowane przez firmę Las Marias to wybór wielu Argentyńczyków. W naszej ofercie znajdziesz yerby od Union w wielu rożnych smakach i gramaturach. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zamów i spróbuj je wszystkie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Yerba Mate Union Hierbas del Litoral

  20,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Yerba Mate Union Hierbas Serranas

  19,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Yerba Mate Union Suave

  19,99 

Union Suave – łagodna w smaku yerba mate, która sprawdzi się również wśród początkujących, choć może być też przyjemnym przerywnikiem w codziennych czynnościach.
Union Suave Relax – bardzo interesująca mieszanka, która składa się nie tylko z yerba mate, ale również innego ostrokrzewu, znanego jako ilex dumosa, który ma bardzo niską zawartość kofeiny i przyjemnie odpręża. Idealna do popijania o każdej porze dnia.
Union Hierbas Serranas – przyjemna i lekka w smaku mieszanka yerba mate wraz z ziołami. Idealna do popołudniowego popijania. Znajdziemy w niej miętę pieprzową oraz miętę polej.
Union Hierbas del Litoral – ciekawe yerbowo-owocowe połączenie. Mieszanka ma bogaty smak, nie jest mocno goryczkowa, więc posmakuje również początkującym. Znajdziemy w niej: miętę pieprzową, werbenę cytrynową, ziele marcela, ziele carqueja, aromaty naturalne i identyczne z naturalnymi (pomarańczowy, mandarynkowy, grejpfrutowy).

Shopping Cart
Przewiń do góry