Zestaw Familia Ruvicha

105,19 

W zestawie wychodzi taniej, starczy na dłużej, a ilość smaków pozwala długo cieszyć się nowościami. W zestawie znajduje się aż 6 różnych yerb marki Ruvicha i Puntero w opakowaniach po 500 gramów. Aż 3 kg smacznej paragwajskiej yerba mate!

Ruvicha Rustica

Yerba mate Ruvicha Rustica to paragwajska energia i smak. Sezonowany i mocno zmielony susz daje charakterystyczny smak, którego mogą poszukiwać fani wyrazistej yerby, szczególnie tej z Paragwaju. Ruvicha Rustica jest mocna w smaku, czuć dymne nuty, a pobudzenie jest na wysokim poziomie.

Na stanie

Ruvicha Chia

Yerba Mate Ruvicha Chia to unikatowe połączenie znanych ze swoich pozytywnych właściwości nasion Chia, mięty oraz boldo. Ruvicha Chia została skomponowana wręcz idealnie: połączenie dodatków sprawia, że boldo i mięta są wyczuwalne, ale nie dominują nad smakiem suszu.

500g

Ruvicha Silvestre

Yerba mate Ruvicha Silvestre jest uprawiana w ekologicznej idei na terenie lasu atlantyskiego w Alto Parana z pełną troską o środowisko. Oferuje dzięki temu unikatowy smak, charakterystyczny dla Paragwaju, mocny, a zarazem przyjemny dla podniebienia. Wyśmienity paragwajski produkt o bogatym aromacie, nie zawiedzie fanów paragwajskich wrażeń.

500g

Ruvicha Pantanal

YERBA MATE RUVICHA PANTANAL: pyszna yerba z dodatkiem mięty, cedronu i burrito. W Ruvicha Pantanal znajdziesz dodatki typowe dla paragwajskich yerb. Sprawdź!

500g

Ruvicha Nativa

Yerba Mate Ruvicha Nativa to rodzima paragwajska produkcja z rejonów lasów atlantyckich Alto Parana, skąd pochodzi susz. Dobrze pobudzająca yerba mate bez dodatków o klasycznym paragwajskim smaku i sznycie.

500g

Puntero Clasica

Yerba Mate Puntero Clasica to Paragwaj w najprostszym tego znaczeniu, jest to klasyczny susz, drobno zmielony o aromacie i smaku, który jest poszukiwany przez wielu fanów yerba mate.

Brak w magazynie

BRAK W MAGAZYNIE

Share
SKU: zestaw-ruvicha Kategorie: , , , Tag:

Zestaw Familia Ruvicha 3kg

Zestaw Ruvicha Familia + Puntero, to powiększona dawka yerby aż o pół kilo w stosunku do tradycyjnego zestawu Ruvicha Familia. Tym razem specjalny zestaw dla wszystkich tych, którzy chcą przetestować każdy dostępny produkt producenta Unimate S.A odpowiedzialnego za produkcje niezwykle smacznej Ruvichy i Puntero Seleccionada.

Kraj pochodzenia: Paragwaj.

Kolor

Black, White, Platinum

Ruvicha Rustica

Waga 0.5 kg

Ruvicha Chia

Waga Brak danych
Waga

500g

Ruvicha Silvestre

Waga Brak danych
Waga

500g

Ruvicha Pantanal

Waga Brak danych
Waga

500g

Ruvicha Nativa

Waga Brak danych
Waga

500g

Puntero Clasica

Waga 0.5 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw Familia Ruvicha”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *