Zestaw Startowy Un Mate

Od: 133,24 

Zestaw startowy do yerba mate Un Mate to wyśmienita propozycja dla początkujących, zaawansowanych oraz poszukujących prezentu.

Un Acero

Un Acero to idealne naczynie do yerba mate na zimno i na ciepło. Przy zalewaniu na ciepło nie parzy dłoni i dobrze trzyma temperaturę za sprawą podwójnych ścianek.

Na stanie

Bombilla Un Mate

Bombilla Un Mate: oryginalna rurka do picia yerba mate z rewelacyjnym filtrem. Una Bombilla Un Mate pochodzi prosto z Argentyny i jest jedną z najlepszych na rynku.

Na stanie

Aguantadora 250g

Aguantadora Tradicional to Yerba, której podczas argentyńskich targów żywności Caminos y Sabores odbywających się w 2016 r. w Buenos Aires przyznano specjalne odznaczenie za najsmaczniejszą yerba mate.

Na stanie

Na stanie

Share
SKU: combo-acero-1 Kategorie: , , Tag:

Zestaw Startowy Un Mate:

Zestaw startowy Un Mate to zestaw najlepszych produktów nie tylko dla początkujących, ale również osób mających już doświadczenie z yerba mate. Stworzyliśmy go z myślą o tych, którzy poszukują ładnych i sprawdzonych materiałów.

Matero jest wykonane ze stali nierdzewnej INOX. Między podwójnymi ściankami jest próżnia, dzięki czemu ciepło tak szybko nie ucieka z naczynia i nie parzy dłoni.

Materiał pomaga szybko i sprawnie zadbać o naczynie – wyrzucamy fusy, płuczemy i gotowe, niczym się nie martwimy. Ciekawy design wraz z logo Un-Mate przyciąga oko.

Drugim nieodzownym elementem, ważnym w zestawie do yerba mate, jest bombilla. W tym przypadku oferujemy również model ze stali nierdzewnej, wraz ze zdobieniem z zarejestrowanym firmowym logo Un Mate. Stal nierdzewna INOX 18/8 zapewnia nam wieloletnie użytkowanie, a design rurki odpowiednią filtrację naparu. Odbywa się ona przez poziome nacięcia na końcu bombilli. Rozmiar 17 cm jest odpowiedni do wielu naczyń i bardzo dobry w przypadku matero z zestawu.

Kraj pochodzenia: Argentyna

Waga .400 kg

Un Acero

Waga .150 kg

Aguantadora 250g

Waga 0.250 kg

1 opinia dla Zestaw Startowy Un Mate

  1. Adrianna (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *