Zestaw Taragüi Mate Xperience

29,99 

Mate Xperience to zestaw yerba mate skierowany do początkujących, który pozwala poznać i doświadczyć tego typowego dla Ameryki Południowej naparu. Posiada wszystkie niezbędne elementy, aby cieszyć się wyjątkowym rytuałem mate, wykonanym w tradycyjnej formie. 

 

Na stanie

Share
SKU: Taragui Starter Kit 250g Kategorie: , , ,

Taragüi Mate Pierwsze Doświadczenie: zestaw yerba mate dla początkujących

  • 1 matero
  • 1 bombilla
  • 1 opakowanie yerba mate Taragüi 250 g

Zawiera wszystkie instrukcje, żeby ją przygotować we właściwy sposób i cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje ten zdrowy napój.

Taragui Mate Xperience kit to pierwszy taki zestaw na naszym rynku, dostarczony przez jednego z największych producentów yerba mate w Argentynie. Choć najczęściej proponujemy zestawy złożone przez nas, tym razem może Was zainteresować gotowy produkt od Taragui. Znajdziemy w nim matero z suszem Taragui Elaborada, bombillę oraz paczkę suszu Taragui elaborada o wadze 250 g.

Do zestawu załączono instrukcję z propozycją przygotowania yerby, a całość została zapakowana w ładne i mocne papierowe opakowanie. Jest to ciekawa propozycja jeśli chcemy komuś zaoferować zestaw na spróbowanie przez kilka dni. I to dosłownie, ponieważ całość została pomyślana tak, aby wystarczyło suszu aż na 7 dni testów. Także jest to dość ciekawa sprawa dla początkujących lub jeśli chcemy komuś pokazać benefity picia naparu ze wspaniałej rośliny jaką jest yerba mate.

Waga .300 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw Taragüi Mate Xperience”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *