Zielone PORTA MATE Un-Mate - torba na akcesoria i Yerba Mate

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Zielone Porta Mate Un-Mate to niezawodna i praktyczna torba na ramię, idealna do transportowania niezbędnych akcesoriów do picia yerby w terenie, w pracy czy u przyjaciół. Szybko spakujemy naszą ulubioną yerba mate wraz z termosem, matero, bombillą i możemy ruszać. Torba została wykonana w Argentynie, gdzie jest bardzo przydatnym yerbowym gadżetem. Takie torby są także bardzo popularne w Paragwaju i Urugwaju, gdzie służą do zabierania yerbowych akcesoriów w teren.

Yerba mate, jako nieodłączny element życia wielu ludzi, w tym także naszych yerbowych klientów, wymaga czasem zabrania wszystkich potrzebnych akcesoriów na spacer lub do znajomych. W tym też celu przygotowaliśmy firmowe torby, ozdobione skórzanym i zarejestrowanym logo sklepu. Stylowa, nieco minimalistyczna, stonowana, a zarazem bardzo ładna torba na ramię, przydaje się nam niezwykle często. Mamy nadzieję, że i Wam ułatwi podróżowanie z yerbą.

Porta Mate (transporter na yerba mate) składa się z dwóch komór: jedna służy do przenoszenia termosu, druga zaś pomieści opakowanie yerba mate, bombillę oraz naczynie. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie stwarza problemów ze złożeniem torby.

Kraj pochodzenia: Argentyna.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników. Torby mogą się nieco różnić odcieniem ze względu na oświetlenie użyte do wykonana zdjęcia.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy